Designer: Joomla 3.2 Templates

RÓŻANIEC NA KÓŁKACH

Zapraszamy, wszystkie osoby niepełnosprawne, które poruszają się na wózkach, o zainteresowanie się naszą propozycją, utworzenia Róży Różańcowej dla tych osób. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się telefonicznie na numer kancelarii, lub w zakrystii.

12.01.20.              NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

 

Wyrażamy naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy zamawiają intencje mszalne     w naszej katedrze za żywych i za zmarłych.   Przyjmujemy na msze św. gregoriańskie.

We wtorek o g. 8.00, msza święta w kaplicy Matki Bożej.  Modlić się będziemy w intencji wdów i wdowców. Będzie ucałowanie relikwii Krzyża Świętego.

5. 01. 2020.          II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

 

Wyrażamy naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy zamawiają intencje mszalne     w naszej katedrze za żywych i za zmarłych.                                                                                                                     

Przyjmujemy na msze św. gregoriańskie na przyszły rok.

       Piątek,  3 stycznia, g. 19.00 

Zapraszamy na koncert kolęd w naszej katedrze, w wykonaniu Pana Macieja Miecznikowskiego w dniu 3 stycznia, w piątek o g. 19.00. Pan Miecznikowski  znany jest z zespołu Leszcze. Laureat prestiżowych nagród. Obdarzony głębokim i mocnym głosem. Wstęp wolny na koncert. Serdecznie zapraszamy.         

29.12.19.  NIEDZIELA - ŚWIĘTO ŚW. RODZINY

We wtorek msza św. w kaplicy Matki Bożej. Modlić się będziemy za zmarłych. Pamiętajmy szczególnie o tych, którzy odeszli do wieczności w kończącym się roku.

We wtorek pożegnamy Stary Rok. Zanim udamy się na bale, zabawy czy spotkania sylwestrowe, przyjdźmy najpierw podziękować za kończący się rok.  Zakończenie Starego Roku- msza św. dziękczynna z nabożeństwem, będzie odprawiona o godz. 16.00. Przewodniczy ks. bp Grzegorz. Z tej racji nie będzie mszy świętej o g. 18.00.         

25.12.19.                                BOŻE NARODZENIE

 

Tuesday the 22nd. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.