Designer: Joomla 3.2 Templates

 

III NIEDZIELA ADWENTU

 

Dzisiaj trzecia Niedziela Adwentu nazywana „niedzielą radości”. Źródłem radości jest Pan obecny wśród nas, a także zbliżające się święta Narodzenia Pańskiego.

Msze święte roratnie o Najświętszej Maryi Pannie odprawiane są codziennie o godz. 7.00 i 18.00 Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze na przyszły rok.

  

II NIEDZIELA ADWENTU

 

Msze Święte w katedrze są odprawiane o godzinie 7.00, 8.00 i 18.00 Roraty w adwencie o godz. 7.00 i 18.00. Zachęcamy do licznego udziału. W każdą środę o godzinie 18.00 Msza Święta i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Można polecić intencje błagalne, dziękczynne i za zmarłych.

 

UROCZYSTOŚĆ

JEZUSA CHRYSTUSA

KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

  1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. W następną niedzielę rozpoczynamy Adwent.

 

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

W poniedziałek zakończenie oktawy uroczystości Wszystkich Świętych. Jutro różaniec rozpoczniemy o godz. 16.30, chcemy wyczytać wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach oktawalnych.

 

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

 

Różaniec za zmarłych wraz z wypominkami oktawalnymi będzie odmawiany codziennie o godz. 17.00

 

30 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

Msze Święte w tygodniu o godz. 7.00, 8.00 i 18.00

W każdą środę o godz. 18.00 odprawiana jest Msza Św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Możemy składać intencje dziękczynne i błagalne.

W każdą sobotę po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo maryjne.

Tuesday the 28th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.