Designer: Joomla 3.2 Templates

6.09.20.                           23  NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziękujemy tym wszystkim, którzy pamiętając o swoich zmarłych, zamawiają w ich intencji msze święte.  Pięknym darem jest msza święta gregoriańska. Ze względu na duże zainteresowanie, tymi mszami prosimy o rezerwacje na przyszły rok.

We wtorek o g. 8.00, msza św. w kaplicy Matki Bożej. Modlić się będziemy  za wdowy i wdowców.

Msze św. w tygodniu o g. 7.00, 8.00 i o 18.00. W niedzielę, jest już msza święta o g. 16.00.

Spotkanie dla rodziców od dzieci, które w październiku chcą przystąpić do I Komunii św. będzie we wtorek o g. 18.30, w katedrze.

W tym miesiącu, będzie ustawione rusztowanie nad głównymi drzwiami katedry. Będzie odnawiany front świątyni, elementów kamiennych, ponieważ coraz więcej kawałków kamienia spada na schody.

W przyszłą niedzielę, ofiary składane na tacę, zamiast w Wielki Piątek, będą przeznaczone na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie.

W następną niedzielę, odbędzie się koncert organowy w naszej katedrze o g. 17.00. Serdecznie zapraszamy, tych, którzy lubią muzykę organową.

Przy wejściu do katedry, za ławkami, jest płyn dezynfekujący do rąk. Prosimy z niego korzystać. Przypominamy o zakładaniu w kościele maseczek zasłaniających usta i nos. Prosimy o godny strój, przychodzących na mszę świętą.

Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej świątyni.

Zachęcamy do nabywania prasy religijnej, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

Dziękując za wspólną modlitwę, wszystkim solenizantom, jubilatom, Gościom oraz naszym parafianom, życzymy dużo łask od Matki Bożej Wniebowziętej.

Na piękne przeżywanie niedzieli i nowego tygodnia,  życzymy Szczęść Boże.

Tuesday the 22nd. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.